Firma Hakkında

Hollanda Medicosocial B.V. ve İTAŞ Teknopark İzmir Ticaret AŞ ı VE ANTSLİP Yapı malzemeleri Ortaklığı ile Faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız ; Bireylerin ve firmaların, kaygan zeminlerde kayarak düşme, yaralanma ve hatta ölümlere varan tehlikelere karşı risklerini en aza indirmek amacıyla tasarlanmış ürünlerin satışını ve uygulamasını yapmak üzere kurulmuş bir kimya ve teknoloji firmasıdır.

Kaymayan zemin, kaymaz zemin ya da zemin kaydırmazları konusunda bir çok farklı ürüne sahip olan Anti Slip markasının, Türkiye distribütörlüğünü alarak ve ithalatını yaparak faaliyet hayatına girmiş bir firmadır.

Amacımız, Anti Slip ( kaydırmaz ) özelliklere sahip diğer ürünlerle beraber ürün gamımızı zenginleştirmek ve bu konuda karşılanmamış ihtiyaçlara cevap verebilen dürüst, itibarlı ve kaliteli ürünleri ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede yakalamış köklü bir firma olmaktır.

Gerek sahip olduğumuz bilgi birikim, gerek distrübütörü olduğumuz Anti Slip markası altında yer alan anti-slip ürün yelpazesinin performansı ve kuruluşundan bu yana geçen kısa süredeki referanslarımız ile sizlerin zemin kaydırmazlığı ya da anti-slip flooring diye bilinen bu konuda her türlü sorununuza radikal ve performanslı çözümler üreten bir numara firma olduğumuzu inançla ve güvenle söylüyoruz.

Türkiye Otelciler Fed. Bölge Başkanlarına Sunum

Fuardan Kareler